O nas

            Witamy w świecie Idealnych Wakacji

 

 

   Każdy z nas wyobraża sobie swoje idealne wakacje inaczej... Szukając wymarzonego odpoczynku, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Tworząc biuro Idea Travel, kierowałam się pasją podróżowania oraz pragnieniem ułatwiania planowania wakacji innym.

 

   To dla Was od 20 lat wyruszamy w Świat, aby sprawdzić destynacje, hotele i atrakcje na miejscu. Naszym celem stało się, poparte stuprocentowym profesjonalizmem, doradztwo w wyborze Idealnych Wakacji. Doświadczenie zebrane podczas wielu podróży sprawia, że nasze biuro daje gwarancję satysfakcji klientów. Wszystko, co polecamy, sprawdzamy osobiście. To, co nas wyróżnia spośród innych biur, to fakt, że …tam byliśmy i sprawdziliśmy. Pozwala nam to wybrać ofertę na miarę Waszych potrzeb, to dzięki nam mogą Państwo wypoczywać w najnowszych i najlepszych resortach.

 

   Każdy tuoroperator jest dostępny w naszej ofercie. Oferując propozycje wyjazdu, gwarantujemy, że sprawdziliśmy wszystkich organizatorów na rynku. Jestesmy multiagencją, dzięki czemu ceny w naszym biurze są takie same jak bezpośrednio u organizatorów. Nie pobieramy dodatkowej opłaty - 0 zł prowizji. Nasi klienci uzyskują gwarancję najniższej ceny na rynku, wysoką dostępność i różnorodność ofert. W dobie masowych ofert, rezerwując u nas imprezę turystyczną, otrzymują Państwo - przepis na Idealne Wakacje.

 

   Jesteśmy liderem wśród biur podróży w całej Polsce, co potwierdzają coroczne nagrody i wyróżnienia za najwyższą jakość obsługi klienta. Nasz profesjonalizm docenili najwięksi w branży. Jesteśmy prestiżowymi agentami Itaki, Rainbow Tours, Tui, Coral Travel Wezyr Holidays, Grecosa, , Exim Tours, Sun Fun oraz wielu innych biur. Zapraszamy do galerii naszych statuetek.

 

   Zaufało nam tysiące klientów, bo wiedzą, że uwielbiamy życzliwie wspierać proces podejmowania decyzji dotyczących ich wyjazdów. Zapewniamy indywidualną opiekę nad turystą, od chwili planowania wakacji, aż do zakończenia imprezy. Przekazujemy pełny komplet dokumentów podróży, zawsze informujemy o aktualnych godzinach wylotów, pomagamy w rezerwacji parkingów na lotniskach oraz doradzamy w zakresie ubezpieczeń.

 

   Tworzymy dla Was takie wakacje, na których same chciałybyśmy się znaleźć. Powiedz nam, o czym marzysz, a przekonasz się, że podróż na którą czekasz, jest na wyciągnięcie ręki.

 

 

Nasi pracownicy to eksperci, którzy znają przepis na Idealne Wakacje.

 

Idea Travel Bielsko Biała    33 811 66 66

Danuta Baścik

 

Idea Travel Kęty     33 845 18 60

Iwona Dobija

Lidia Niemczyk

 

Idea Travel Wadowice   33 873 23 28

Ilona Stuglik

Honorata Januszyk

 

Idea Travel Żywiec    33 863 11 33

Aneta Górka

 

 

 

Serdecznie zapraszam

 

 

Edyta Kobiałka