Szukaj po nazwie hotelu, kraju, rgionie:

Strona główna | Oferty | Francja | Wyc. objazdowe Weekend w Paryżu 3 dni

Weekend w Paryżu 3 dni

KategotiaKategotiaKategotiaKategotiaKategotia
28.10 - 30.10.2022 / 3 dni Opcje
Warszawa - Modlin / pt. Opcje
Dorośli: 2 Dzieci: 0 Opcje
śniadanie Opcje
Pokój dwuosobowy Opcje
Duże miasta (city breaks)
Bez paszportu
 2 497 zł 

2 467 zł / os.

Obliczanie ceny całkowitej ... wait ...
Zapytaj

Masz pytania?

Zadzwoń

Kęty:33 845 18 60

Bielsko-Biała:33 811 66 66

Żywiec:33 863 11 33

Wadowice:33 873 23 28

Udogodnienia:

Duże miasta (city breaks), Bez paszportu.

Opis organizatora:

Kategoria
***
Region
Francja/Paryż
Oferta

W tym pakiecie oferujemy weekendowy wyjazd do Paryża na 3 dni. W cenę wyjazdu wliczona jest jedna wycieczka z przewodnikiem -Wzdłuż Pól Elizejskich wraz z biletami na metro. Chcąc uatrakcyjnić wyjazd i zrealizować program widoczny poniżej, należy w momencie rezerwacji lub po zakupieniu wycieczki zgłosić chęć uczestnictwa w opcjach dodatkowo płatnych. Dodanie dodatkowych opcji/fakultatywnych do programu sprawi, że wyjazd będzie paryskim spełnieniem marzeń. Wycieczka wliczona w cenę jest prowadzona przez polskojęzycznego przewodnika. Polska obsługa będzie zapewniona, również przy opcjach dodatkowo płatnych z przewodnikiem. Realizujemy wycieczki w kameralnych grupach. Wyjątkową opcją dodatkowo płatną/fakultatywną jest wizyta w Luwrze z jedynym takim na rynku polskim audio przewodnikiem, który został specjalnie nagrany na potrzeby tego wyjazdu. Głosu udzielają tam polscy aktorzy.

Szczegóły odnośnie wycieczek fakultatywnych i opcji dodatkowo płatnych się w sekcji "dodatkowo płatne" oraz na stronie o Paryżu.

Uwaga: Świadczenia OPCJONALNE/ fakultatywne/ dodatkowo płatne, można opłacić TYLKO w Polsce przed wylotem (nie będą dostępne po przylocie do Paryża)! Odpowiednio wcześniejszy wybór opcji dodatkowej, zwiększa szanse jej realizacji! Zastrzegamy bowiem, że w okresach wzmożonego ruchu turystycznego (np. święta, długie weekendy, okres wakacyjny, itp.) niektóre świadczenia OPCJONALNE/ fakultatywne/ dodatkowo płatne mogą być niedostępne lub będą się wiązały ze staniem w kolejkach.

Opis

​Dzień 1. Przylot z Polski do Paryża. Transfer do hotelu. W zależności od godzin przylotu do Paryża spotkanie z przewodnikiem i wycieczkę organizujemy w pierwszym lub drugim dniu pobytu. Przewodnik będzie służył wszystkim praktycznymi radami dotyczącymi pobytu w Paryżu i zapozna nas z paryskim metrem. Najczęściej korzystamy (dodatkowo płatne w pakiecie) z biletu Mobilis jest to 24-godzinny bilet do wszystkich rodzajów transportu miejskiego w Paryżu (autobus, metro i tramwaj). Wycieczka z przewodnikiem — Wzdłuż Pól Elizejskich wraz z biletami na metro (wliczone w cenę wycieczki). Wyruszamy, by zobaczyć słynne Pola Elizejskie. Zaczniemy spacer od Placu Concorde (Plac Zgody), jest to chyba najbardziej znany plac we Francji. Zobaczymy wszystko to, co czyni Paryż wyjątkowym: kabaret Lido, Grand Palais i Petit Palais (Wielki i Mały Pałac), Most Aleksandra III, ekskluzywne sklepy kreatorów mody i salony z samochodami z całego świata. Idąc Polami Elizejskimi, możemy zobaczyć po lewej stronie pomnik Charlesa de Gaulle’a. Nasz spacer zakończymy przy Łuku Triumfalnym. Samodzielny powrót do hotelu. Z Placu Etoile do hotelu można dojechać autobusem 31. Trasa rwa 15 minut i liczy 10 przystanków. Końcowy przystanek to Moines - Davy 200 metrów od hotelu. 

Dzień 2. Śniadanie w hotelu. Czas wolny lub wybór opcji dodatkowo płatnych. Spacer wokół wieży Eiffla + bilet na samodzielny wjazd na III piętro wieży Eiffla + rejs po Sekwanie + bilety metra (opcja fakultatywna 1. dodatkowo płatna). W cenie zawarty jest bilet wjazdu na III piętro wieży, bilet na rejs po Sekwanie z polskim komentarzem, 3-godzinny spacer z przewodnikiem dookoła wieży Eiffla. Wycieczka trwa 6 godzin. Rozpoczniemy spotkaniem z przewodnikiem w hotelu, następnie udamy się na spacer dookoła wieży Eiffla. Zatrzymamy się na Placu Trocadero, skąd jest świetny widok na ogrody, Sekwanę, Pola Marsowe i symbol Paryża, czyli wieżę Eiffla. Następnie samodzielny wjazd na III piętro wieży, aby móc zachwycać się widokiem na miasto. Na uwagę zasługuje również Plac Warszawy. Jest to najbardziej zadeptywane miejsce w Paryżu. Po wizycie na szczycie udamy się na rejs statkiem po Sekwanie, który będzie trwał godzinę. Podczas rejsu przepłyniemy pod 15-stoma mostami opływając wyspy La Cite i św. Ludwika. Od przystani statku do Luwru można przejść pięknym spacerem wzdłuż Sekwany (3,5 km) lub autobusem 72 z Pont Lena. Wysiąść trzeba na Pont des Arts. Trasa trwa 10-14 minut i liczy 9 przystanków, Proponujemy samodzielne zwiedzanie Luwru z zestawem audioguide po polsku (opcja fakultatywna 2. dodatkowo płatna). Pakiet zawiera: bilet z rezerwacją + audio przewodnik po polsku + bilety metra. Luwr jest dawną rezydencją królów Francji. Już sama bryła muzeum zachwyca wszystkich, jest to 20-metrowa, szklana piramida. Muzeum posiada zbiór ponad 35 tysięcy dzieł sztuki. Jest to obowiązkowy punkt na mapie Paryża. Dodatkowo proponujemy wycieczkę z przewodnikiem na Wzgórze Montmartre (opcja fakultatywna 3. dodatkowo płatna w momencie rezerwacji). Panuje tam artystyczna atmosfera, która pamięta czasy mistrzów – Toulouse Lautrec, Modigliani, Van Gogh i Picasso. Pospacerujemy tam, gdzie urzędowała paryska bohema. Plac Pigalle, Bazylika Sacre-Couer, przez plac Tertre to miejsca, gdzie artyści nadal przebywają i tworzą piękne krajobrazy Paryża, malują portrety i karykatury. 

Wieczorem proponujemy wyjście na spektakl do Moulin Rouge z butelką szampana (opcja fakultatywna 4. dodatkowo płatna w momencie rezerwacji). Samodzielny powrót z wycieczki po Montmartre lub z kabaretu na pieszo do hotelu, trasa liczy ok. 1 km. 

Dzień 3. Śniadanie w hotelu. Czas wolny. Spotkania z polskojęzycznym kierowcą na 3 godziny przed wylotem. Transfer z hotelu na lotnisko. Wylot z Paryża do Warszawy.

Hotel

Podczas wyjazdu zakwaterowani będą Państwo w 3* hotelu w centrum Paryża. Najczęściej jest to hotel Ambassadeur 3*. Położony niedaleko Montmartre oraz kabaretu Moulin Rouge. Pokoje są komfortowe i w pełni wyposażone. Dla gości hotelu dostęp do Wi Fi. Śniadania serwowane są w formie bufetu.

Uwaga: Świadczenia OPCJONALNE/ fakultatywne/ dodatkowo płatne, można opłacić TYLKO w Polsce przed wylotem (nie będą dostępne po przylocie do Paryża)! Odpowiednio wcześniejszy wybór opcji dodatkowej, zwiększa szanse jej realizacji! Zastrzegamy bowiem, że w okresach wzmożonego ruchu turystycznego (np. święta, długie weekendy, okres wakacyjny, itp.) niektóre świadczenia OPCJONALNE/ fakultatywne/ dodatkowo płatne mogą być niedostępne lub będą się wiązały ze staniem w kolejkach.

Opcje dodatkowo płatne/ fakultatywne opisane są na stronie o Paryżu.

Wyposażenie

Brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Świadczenia

 • przelot Polska - Paryż - Polska
 • bagaż podręczny (max. wymiary: 40 x 20 x 25 cm)
 • opłaty lotniskowe
 • zakwaterowanie w hotelu 3* w centrum Paryża, w pokojach dwuosobowych z możliwością jednej dostawki
 • wyżywienie: śniadania w formie bufetu
 • transfer lotnisko - hotel - lotnisko
 • zwiedzanie wg programu, poza opcjami dodatkowo płatnymi
 • serwis wykwalifikowanego polskiego przedstawiciela
 • podatek miejski wliczony w cenę
 • ubezpieczenie KL i NNW
 • 3 godzinna wycieczka z przewodnikiem
Dodatkowo płatne

 • bagaż podręczny 10 kg (max. wymiary: 55 x 40 x 20 cm) - 150 zł/os.
  bagaż rejestrowany 20 kg:
  Ryanair: 20kg - 300 zł/os.
  Wizzair: 20 kg - 400 zł/os.
  (Po potwierdzeniu rezerwacji dokupienie miejsc w samolocie i dodatkowego bagażu możliwe wyłącznie za pośrednictwem infolinii, wówczas cena może być wyższa.)
 • zakwaterowanie w pokoju pojedynczym
 • ewentualne wycieczki i wstępy fakultatywne,
  zwyczajowe napiwki dla bagażowych, kierowców, przewodników
 • miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę)
 • opcja 1. wycieczka z przewodnikiem- bilet na samodzielny wjazd na III piętro wieży Eiffla i rejs po Sekwanie: 620 PLN/os., dziecko do 11 lat (465 PLN)
 • opcja 2. Luwr, bilety wstępu audio przewodnik po polsku i mapa: 220 PLN/os.*, dziecko do 11 lat (165 PLN)
  *Osoby w wieku 11-25 lat - wstęp do Luwru za darmo. Cena zostanie obniżona o 78 zł.
 • opcja 3. wycieczka z przewodnikiem na Wzgórze Montmartre: 260 PLN/os., dziecko do 11 lat (210 PLN)
 • opcja 4. spektakl w Moulin Rouge z butelką szampana: 772 PLN/os., dziecko do 11 lat (662 PLN)

  Chyba że pozostałe postanowienia umowy stanowią inaczej.
Obsługa na miejscu

Obsługa w języku polskim.

Informacje wizowe

Francja jest członkiem Unii Europejskiej, do wjazdu uprawnia dowód osobisty.


code:216603
LISTA KALENDARZ
Zmień widok
Wyjazd od
Powrót przed
Transport
Wyjazd z
Wyżywienie
Ilość dni
Dorośli
Dzieci
Proszę czekać ...
Wczytuję terminy
XXX
Windsor Hotel

Windsor Hotel

KategotiaKategotiaKategotiaKategotiaKategotia
Malta | Wyspa Malta | Sliema
09.01 - 13.01.2023 / 5 dni
Katowice / godz. 06:40 / pon.
bez wyżywienia
mega rabat
 1 158  - 15%
987 zł/za os.
Staycity Aparthotels Venice Mestre

Staycity Aparthotels Venice Mestre

KategotiaKategotiaKategotiaKategotiaKategotia
Włochy | Wenecja
12.03 - 15.03.2023 / 4 dni
Kraków / godz. 12:00 / nd.
bez wyżywienia
987 zł/za os.
Smart Hotel Holiday

Smart Hotel Holiday

KategotiaKategotiaKategotiaKategotiaKategotia
Włochy | Wenecja
22.02 - 26.02.2023 / 5 dni
Kraków / godz. 18:55 / śr.
śniadanie
987 zł/za os.
PFR dla biura podróży Idea Travel
Proszę czekać ...