Szukaj po nazwie hotelu, kraju, rgionie:

Jak rezerwować

Rezerwacje:

Przy rezerwacji internetowej, po wyborze konkretnej oferty spełniającej Państwa oczekiwania prosimy dokonać wstępnej rezerwacji poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku.

Przypominamy, ze system rezerwacji on-line dostępny jest 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Wypełniając formularz na stronie przekażą nam Państwo niezbędne informacje do przygotowania dokumentów, nie oznacza to jednak gwarancji wyjazdu ( bowiem nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego) i nie obliguje Państwa do ponoszenia kosztów (rezerwacja wstępna). Przesłanie wstępnej rezerwacji jest potwierdzeniem zapoznania się z warunkami uczestnictwa w danej imprezie.

Po sprawdzeniu dostępności miejsc oraz po ostatecznym 
potwierdzeniu kosztu wyjazdu nasz konsultant skontaktuje się bezpośrednio z Państwem (e-mail'em lub telefonicznie).

Po potwierdzeniu przez Państwa chęci udziału w imprezie, przesyłamy na  podany  przez Państwa adres e-mail lub numer faksu, wypełnione:

Umowę-ZgłoszenieWarunki Uczestnictwa oraz informację o sposobie zapłaty.

Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków uczestnictwa dokonujecie Państwo 
wpłaty podanej kwoty na wskazane konto lub udzielacie nam Państwo upoważnienia do obciążenia wymaganą należnością Państwa kartę kredytową.

W momencie podpisania Umowy-Zgłoszenia oraz dokonania płatności zawarta zostaje umowa między Klientem a Biurem Turystycznym.

Czytelnie podpisaną 
Umowę-Zgłoszenia oraz potwierdzenie dokonania przelewu / ewentualnie druk obciążający kartę kredytową / odsyłają Państwo na email: www.idealnewakacje.pl

PFR dla biura podróży Idea Travel
Proszę czekać ...