Szukaj po nazwie hotelu, kraju, rgionie:

O nas

Cieszymy się, że tu jesteś!

Witamy w świecie Idealnych Wakacji

 

To miejsce, w którym znajdziecie Państwo pomoc zespołu kobiet pełnych pasji, zamiłowania do podróży. Od 2000 roku są to te same osoby, które posiadają szeroką wiedzę popartą własnymi doświadczeniami oraz licznymi szkoleniami.

   

Od wielu lat wyruszamy w świat, aby sprawdzić destynacje, hotele i atrakcje na miejscu. Naszym celem stało się, poparte stuprocentowym profesjonalizmem, doradztwo w wyborze Idealnych Wakacji. Doświadczenie zebrane podczas wielu podróży sprawia, że nasze biuro daje gwarancję satysfakcji klientów. Wszystko co polecamy, sprawdzamy osobiście. To co nas wyróżnia spośród innych biur to fakt, że …tam byłyśmy i sprawdziłyśmy. Pozwala nam to wybrać ofertę na miarę Waszych potrzeb, to dzięki nam mogą Państwo wypoczywać w najnowszych i najlepszych resortach. Tworzymy dla Was takie wakacje, na których same chciałybyśmy się znaleźć.

 

Współpracujemy z najlepszymi touroperatorami. Jesteśmy liderem wśród biur podróży w całej Polsce, co potwierdzają coroczne nagrody i wyróżnienia za najwyższą jakość obsługi klienta. Nasz profesjonalizm docenili najwięksi w branży. Jesteśmy prestiżowymi agentami TUI, Itaka, Rainbow Tours, Coral Travel, Grecos Holidays, Exim Tours, Sun Fun oraz wielu innych. Zapraszamy do galerii naszych statuetek.

 

Jesteśmy multiagencją, dzięki czemu ceny w naszym biurze są takie same jak bezpośrednio u organizatorów. Nie pobieramy dodatkowej opłaty - 0 zł prowizji. Nasi klienci uzyskują gwarancję najniższej ceny na rynku, wysoką dostępność i różnorodność ofert. W dobie masowych ofert, rezerwując u nas imprezę turystyczną, otrzymują Państwo - przepis na Idealne Wakacje.

 

 

Zaufało nam tysiące klientów. Najlepszym dowodem na to jest grono stałych klientów, którzy od wielu lat ufają nam i rezerwują swoje idealne wakacje. Naszą największą satysfakcją jest zadowolony klient. Chcemy widzieć Państwa uśmiech na zdjęciach z wakacji i wiedzieć, że to my jesteśmy twórcą tych chwil.

 

Zapewniamy indywidualną opiekę nad turystą, od momentu planowania wakacji, aż do zakończenia imprezy. Przekazujemy pełny komplet dokumentów podróży, zawsze informujemy o aktualnych godzinach wylotów, pomagamy w rezerwacji parkingów na lotniskach oraz doradzamy w zakresie ubezpieczeń.

 

   

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku, a my zapraszamy do wykonania go właśnie z naszą pomocą!

 

 

U nas wakacje trwają cały rok.

 

Zachęcamy do kontaktu

730 11 33 33

idea@idealnewakacje.pl

 

Nasi pracownicy to eksperci, którzy znają przepis na Idealne Wakacje.

 

 

 

Idea Travel Bielsko Biała, tel. 33 811 66 66 Alicja Komar-Pękala

 

Idea Travel Kęty, tel. 33 845 18 60 Iwona Dobija, Lidia Niemczyk

 

Idea Travel Wadowice, tel. 33 873 23 28 Ilona Stuglik, Honorata Januszyk

 

Idea Travel Żywiec, tel. 33 863 11 33 Aleksandra Szuman, Katarzyna Fojtuch

 

 

Zapraszam

Edyta Kobiałka

 

 

 

Proszę czekać ...